izmir eskort
Об'єднання мереж

Об'єднання мереж на базі стандарту IEEE 802.1Q

Об’єднання мереж на базі стандарту IEEE 802.1Q (VLAN)

Послуга передбачає об’єднання двох та більше територіально віддалених офісів у єдину захищену мережу для обміну даними на базі стеку протоколів TCP/IP з дотриманням параметрів та правил передачі різнотипного трафіку.

Послуга надається на основі відкритого стандарту IEEE 802.1Q

Обладнання, встановлене в офісі чи технічному центрі клієнта, підключається до порту доступу до послуги на технічному майданчику Компанії «Kremenets WDS» за допомогою виділеної лінії з гарантованою швидкістю. При цьому використовується той самий волоконно-оптичний кабель, через який клієнту підключено широкосмуговий доступ до мережі Інтернет.

Для передачі трафіку різноманітних додатків клієнта використовується надлишкова волоконно-оптична інфраструктура Компанії «Kremenets WDS», що забезпечує мінімальний час відгуку, високу зв’язаність та надійність.

Переваги каналів передачі даних, збудованих відповідно до стандарту IEEE 802.1Q:

  • надаються на базі власної волоконно-оптичної мережі, або радіо сегменту;
  • IP-мережа Компанії «Kremenets WDS» збудована з використанням обладнання провідних компаній світу;
  • послуга дозволяє поєднувати передачу голосового трафіку з даними локальної мережі клієнта, забезпечити якісну передачу відео в межах Вашої корпоративної мережі;
  • використання однієї точки контакту, обслуговуванням каналу займається одна компанія;
  • вам буде потрібний лише персонал для обслуговування Вашої внутрішньої мережі, за зв’язаність офісів відповідатиме персонал нашої Компанії;